Uitslagen onderlinge 2014

Hallo Allemaal,

 

Hierbij de uitslagen van onze onderlinge wedstrijd op 27 april 2014

alt

Clubkampioen is geworden: Emma Kriele                                                             

Beste combinatie dressuur: Emma Kriele

Beste combinatie springen: Annemieke de Vries

 

Uitslag

onderlinge wedstrijd dressuur

Jury bij C: Mevrouw Y. Philipse

  

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

prc.

C

1

Emma Kriele (Sel)

Davidoff

B

E

5

69,67

209

2

Margreet Bouma (Sel)

Spikey D

B

P

5

62,67

188

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Jos Abbink (Sel)

T& H's Golden Fish

B

P

5

62,00

186

4

Krista Sijtsma

Ferrari

B

P

5

60,00

180

5

Rikst Jansen-Boelstra (Sel)

Jongleur

B

P

5

58,33

175

 

Boudianne Terluin

Baafke

B

P

5

58,33

175

x

Floor Nieveen

Battlestone

B

P

5

NG

 

 

Jacobien Postma

Evita

B

P

5

NG

 

 

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

prc.

C

1

Janny Attema (Sel)

Sensation Black

L2

P

13

69,00

207

2

Willemke v.d. Bij (Sel)

wealtsje fan kleiterp

L1

P

9

64,67

194

 

Kirsten Oosterhoff

Winston

L2

P

13

64,67

194

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Annemieke De Vries (Sel)

T&h's Davidoff

L2

E

13

64,00

192

5

Alien Hoekstra

Tarina

L1

P

9

63,00

189

6

Nicole Hofmeester (Sel)

Battlestone

L1

P

9

62,67

188

7

Hester Van Der Velde (Sel)

Celoma Dlt

L1

P

9

62,33

187

   

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

prc.

C

1

Trees Hettinga

Jildrum

M1

P

17

66,00

198

2

Marieke Ypma (Sel)

Wervelwind

M2

P

21

66,00

198

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Karin Frankema (Sel)

Cockney Rebel

M1

P

17

65,33

196

4

Willemke v.d. Bij (Sel)

Brend Van Bloemhof

M2

P

21

62,00

186

5

Kathy Rurenga

Zonique

M2

P

21

57,00

171

  

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

prc.

C

1

Femmie de Boer (Sel)

Beau

Z1

P

25

61,47

209

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Femmie de Boer (Sel)

Tessa

Z2

P

29

60,88

207

 

Welmoed Hutting-Boelstra (Sel)

Vosminka

Z1

P

25

60,88

207

4

Janny Attema (Sel)

Tarina

Z1

P

25

59,12

201

 

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

prc.

C

1

Saskia Dusseldorp (Sel)

Ultimo

ZZL

P

33

62,29

218

 

Onderlinge wedstrijd Springen

Jury: De heer M.F. Ypenga

  

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

sptn1

tijd1

1

Emma Kriele (Sel)

Davidoff

BB

E

1

0

67,98

2

Janny Attema (Sel)

Sensation Black

BB

P

1

0

87,60

3

Alien Hoekstra

Tarina

BB

P

1

4

94,25

 

 

 

 

 

 

 

 

x

Margreet Bouma (Sel)

Spikey D

BB

P

1

Uit11

 

  

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

sptn1

tijd1

1

Hester Van Der Velde (Sel)

Celoma Dlt

B

P

1

0

68,66

2

Janny Attema (Sel)

Tarina

B

P

1

0

76,34

3

Jos Abbink (Sel)

T& H's Golden Fish

B

P

1

12

108,19

4

Femmie de Boer (Sel)

Beau

B

P

1

16

124,91

 

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

sptn1

tijd1

1

Annemieke De Vries (Sel)

T&h's Davidoff

L

E

1

0

56,09

2

Femmie de Boer (Sel)

Tessa

L

P

1

12

106,6

 

 

 

 

 

 

 

 

x

Saskia Dusseldorp (Sel)

Ultimo

L

P

1

Uit2

 

 

Onderlinge wedstrijd behendigheid

 Jury: De heer M.F. Ypenga

  

Rang

Naam

Paard/Pony

Kl.

Cat.

P.nr.

sptn1

tijd1

1

*Rikst Jansen-Boelstra (Sel)

Jongleur

BB

P

1

0

79,78

2

*Marieke Ypma (Sel)

Wervelwind

BB

P

1

0

87,40

3

*Willemke v.d. Bij (Sel)

Brend Van Bloemhof

BB

P

1

0

87,69

4

*Welmoed Hutting-Boelstra (Sel)

Vosminka

BB

P

1

0

89,84

5

*Nicole Hofmeester (Sel)

Battlestone

BB

P

1

0

107,56

6

*Willemke v.d. Bij (Sel)

Wealtsje

BB

P

1

0

109,44

7

*Floor Nieveen

Battlestone

BB

P

1

0

130,19

8

*Boudianne Terluin

Baafke

BB

P

1

0

158,09

9

*Karin Frankema (Sel)

Cockney Rebel

BB

P

1

4

111,53

10

*Trees Hettinga

Jildrum

BB

P

1

4

132,65

 

 

 

 

 

 

 

 

x

*Jacobien Postma

Evita

BB

P

1

Uit11

 

 

*Krista Sijtsma

Ferrari

BB

P

1

 

 

 

*Kathy Rurenga

Zonique

BB

P

1

 

 

 

*Kirsten Oosterhoff

Winston

BB

P

1

 

 

 

 

 
Friese Kampioenschappen pony's

Reinsma en De Vries tweede en derde tijdens Friese Kampioenschappen pony's

Sneek, 3 februari 2014 - Nadine Reinsma en Annemieke de Vries van de Sneker rijvereniging De Waterpoorters zijn afgelopen weekend tijdens de Regio Friesland Indoor Kampioenschappen pony’s in het Ruitersportcentrum Sneek in de prijzen gevallen. Nadine Reinsma eindigde met Buster als reserve-kampioen in de M2, categorie D. Ze reed in totaal 60,33 procent (183 en 179 punten). Ook Annemieke de Vries zette met T&H’s Davidoff een prima prestatie neer. In de L2, categorie E behaalde de combinatie een score van 65,67 procent (186 en 208 punten). 

 
Uitslagen Krant

Hallo Allemaal,

Hebben jullie goed gepresteerd op de wedstrijd, en willen jullie de uitslag graag in de krant mail je stukje dan uiterlijk zondagavond door aan Herbert de Vries.

Zijn mailadres is: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. ook kun je een mail sturen rechtstreeks naar de internetkrant Groot Sneek. Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

 
<< Start < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>

Pagina 1 van 2